Hurda Demir Alımı, Fiyatları

Hurda Demir Alımı, Fiyatları

Ankara genelinde her çeşit hurda demir, hurda inşaat demiri, hurda demir sac levha, hurda demir boru, demir profil, doğrama yada ferforje demir kapı pencere, raf, hurda köşebent, lama demir, teneke, döküm soba, makina ve otomobil parçaları gibi her çeşit demir hurdasını bir telefon ile bulunduğu yerden alıyor, anında nakit ödeme yapıyoruz.

Elinizde bulunan hurda demiri satmak yada hurda demir fiyatları, hurda demirin kilosu, hurda demir boru fiyatları kaç para kg fiyatı gibi bilgileri öğrenmek istiyorsanız aşağıdaki Telefon ve Hurdacı Whatsapp hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Satın aldığımız hurda demir çeşitleri:

Burada isimlerini yazdığımız hurda demir çeşitleri sadece fikir vermek amacıyla sıralanmıştır. Hiç şüpheye düşmeden, içinde demir bulunan her çeşit demir hurdasını satın alıyoruz. Yinede hurdanın alınıp alınmayacağı ile ilgili kaygılarınız varsa lütfen bizimle telefonla irtibata geçin. Elimizden geldiğince hurda alımı noktasında yardımcı oluruz.

Hurda Demir Kapı,

Hurda Ferforje Kapı,

Hurda Demir Soba,

İnşaat Demir Çubuğu Hurdası,

Hurda Demir Boru,

Hurda Demir Profil,

Teneke Hurda,

Hurda Bisiklet,

 

Hurda Demir ayak,

Dikiş Makinası ayağı,

İnşaat Demiri Hurdası,

Kalorifer Kazanı Hurdası,

Kalorifer Peteği Hurdası,

Demir Somya Karyola,

Hurda Soba Borusu,

Pencere Korkuluk Demiri,

Makina Hurdası,

Motor Bloğu Hurdası,

Saç Artığı,

İnşaat Demiri Hurdası,

Dkp sac hurdası,

DKP Hurda Demir,

Ekstra Hurda Demir,

1. Sınıf Hurda Demir,

2. Sınıf Hurda Demir,

Toplama Hurda,

Pik Demir Talaşı Hurdası,

İnşaat Yıkım Hurdası,

Demir Talaşı Hurdası,

Ankara Hurda Demir Fiyatları:

Hurda Fiyatları, hurdanın cinsi, sınıfı, kalitesi, hurdanın niteliği ve hurdanın toplam miktarına bağlı olarak değişebilmektedir. Hurda fiyatının kesin olarak belirlenebilmesi için yerinde keşif yapılması, hurdanın genel niteliği ve geri dönüşüm oranına göre fiyat verilmesi gerekmektedir.

Firmamızı arayıp elinizde bulunan hurdanın cinsi ve miktarı hakkında bilgi verdiğinizde hurdanın kilo fiyatı ve toplam hurda fiyatını verebileceğimiz gibi hurdanın bulunduğu yere gelip keşif yaparak ta daha sağlıklı bir şekilde hurda fiyatı sunar ve hurdalarınızı en yüksek değerden satın alırız.

Hurda Demir alan firmalar, fabrikalar, hurdacılar:

Miktarı ne kadar olursa olsun elinizde bulunan hurda demiri satmak istiyorsanız doğal olarak merak edeceğiniz en önemli husus, hurda demir alanlar, hurda demir alan firmalar, hurda demir alan fabrikalar yada hurda demir alacak hurdacıları bulmaktır.

Firmamız Poyraz Hurdacılık, Ankara'nın tüm ilçelerinden ve civar illerden hurda demir alımı yapmaktadır. Yukarıdaki telefon numaralarımızdan bizlere ulaşarak hurda demir alımı ile ilgili merak ettiğiniz tüm soruları sorabileceğiniz gibi, hurda demirin adresinizden satın alınması yönünde de taleplerinizi iletebilirsiniz.

Mümkün olan en kısa zamanda yada kararlaştırılan saatte verdiğiniz adrese gelerek hurdalarınızı yerinden zahmetsizce satın alır, Nakit ödeme yaparız.

Ankara Hurdacı