Hurda Çinko Alımı

Firmamız Poyraz Hurdacılık, Ankara genelinde hurda çinko, hurda çinko çatı sacı Levha, hurda çinko çatı oluğu, hurda çinko tutya hurdası, hurda çinko dış cephe kaplama levhası gibi her çeşit hurda çinko hurdalarını nakit ödeme ile satın almaktadır.

Genelde çatı kaplama ve çatı oluklarının yapımında sıklıkla karşılaştığımız Çinko, kullanım açısından demir dışı metaller içerisinde alüminyum ve bakırdan sonra gelen en önemli üç metalden birisidir. Çinko ayrıca, çinko plakaların yapımında, çatı kaplama malzemelerinde ve lastik sanayinde de kullanım alanı bulmaktadır.

Günümüzde çinko ikame materyali olarak; alüminyum, magnezyum ve plastikler, özellikle otomotiv sektöründe kullanılmaktadır.

Elinizde bulunan hurda çinkoyu satmak yada hurda çinko fiyatları, hurda çinkonun kilosu, hurda çinko levha oluk fiyatları kaç para kg fiyatı gibi bilgileri öğrenmek istiyorsanız aşağıdaki Telefon ve Hurdacı Whatsapp hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Satın aldığımız hurda çinko çeşitleri:

Burada isimlerini yazdığımız hurda çinko çeşitleri sadece fikir vermek amacıyla sıralanmıştır. Hiç şüpheye düşmeden, içinde çinko bulunan her çeşit çinko hurdasını satın alıyoruz. Yinede hurdanın alınıp alınmayacağı ile ilgili kaygılarınız varsa lütfen bizimle telefonla irtibata geçin. Elimizden geldiğince hurda alımı noktasında yardımcı oluruz.

Hurda Çinko çatı oluğu,

Çinko Çatı kaplama hurdası,

Külçe çinko hurdası,

Hurda Çinko oluk,

Kütük çinko hurdası,

Lehim çinko hurdası,

Dış cephe yalıtım çinko hurdası,

Lama çinko hurdası,

Kesilmiş preslenmiş Çinko hurdası,

Kurşun çinkosu hurdası,

Tutya Çinko Hurdası,

Hurda Çinko Çatı sacı Hurdası,

Yaprak Çinko Hurdası,

Levha Çinko Hurdası,

Ankara Hurda Çinko Fiyatları:

Hurda Fiyatları, hurdanın cinsi, sınıfı, kalitesi, hurdanın niteliği ve hurdanın toplam miktarına bağlı olarak değişebilmektedir. Hurda fiyatının kesin olarak belirlenebilmesi için yerinde keşif yapılması, hurdanın genel niteliği ve geri dönüşüm oranına göre fiyat verilmesi gerekmektedir.

Firmamızı arayıp elinizde bulunan hurdanın cinsi ve miktarı hakkında bilgi verdiğinizde hurdanın kilo fiyatı ve toplam hurda fiyatını verebileceğimiz gibi hurdanın bulunduğu yere gelip keşif yaparak ta daha sağlıklı bir şekilde hurda fiyatı sunar ve hurdalarınızı en yüksek değerden satın alırız.

Hurda Çinko alan firmalar, fabrikalar, hurdacılar:

Miktarı ne kadar olursa olsun elinizde bulunan hurda çinkoyu satmak istiyorsanız doğal olarak merak edeceğiniz en önemli husus, hurda çinko alanlar, hurda çinko alan firmalar, hurda çinko alan fabrikalar yada hurda çinko alacak hurdacıları bulmaktır.

Firmamız Poyraz Hurdacılık, Ankara'nın tüm ilçelerinden ve civar illerden hurda çinko alımı yapmaktadır. Yukarıdaki telefon numaralarımızdan bizlere ulaşarak hurda çinko alımı ile ilgili merak ettiğiniz tüm soruları sorabileceğiniz gibi, hurda çinkonun adresinizden satın alınması yönünde de taleplerinizi iletebilirsiniz.

Mümkün olan en kısa zamanda yada kararlaştırılan saatte verdiğiniz adrese gelerek hurdalarınızı yerinden zahmetsizce satın alır, Nakit ödeme yaparız.